tomerLogo

תומר חג'בי
עו"ד מקרקעין

עורך דין מקרקעין בכפר סבא

אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין בכפר סבא שילווה אתכם בעת קנייה או מכירה של דירה, הגעתם למקום הנכון

תומר חג’בי – עורך דין מומחה מקרקעין המספק ליווי משפטי אישי כולל, מקיף ומקצועי לעסקת קנייה ומכירת דירה.

מחפשים לקנות או למכור נכס? זקוקים לעזרה בתכנון אזורי, בעיות בעלות או מחלוקות עם בעל הבית או השוכר שלך ? תוכלו להסתייע בעורך דין מקרקעין מנוסה בעל ניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן.

המשרד מטפל בכל היבטי דיני המקרקעין: ייצוג קונים, מוכרים, בעלי דירות, שוכרים ויזמים במגוון רחב של ענייני נדל"ן. בין אם אתם זקוקים לעזרה בעסקת מגורים פשוטה או בעסקה מסחרית מורכבת, יש לי את הידע והמומחיות להדריך אתכם בכל שלב.

מדוע כדאי לעבוד איתי לצרכי הנדל"ן שלכם ?

שקט נפשי ובטחון בתהליך

עסקאות מקרקעין אינן תהליך מהיר או פשוט, וכמובן עסקאות הכרוחות בכסף רב. כחלק מעבודתי, חשוב לי לוודא שאתם מבינים את התהליך היטב ומרגישים נוח לאורכו. תמיד תוכלו להרים טלפון ולהתייעץ, תקבלו עדכון שוטף בכל שלב, ליווי וסיוע צמוד מול הגורמים השונים.

מקצועיות

ביצוע עסקת המקרקעין בצורה יסודית ובטוחה הנשענת על ניסיון רב שרכשתי במהלך השנים.

הקפדה על הפרטים הקטנים והחשובים

בחינה קפדנית של כל מסמך ווידוא שהוא תואם למטרות העסקה. אני עובד בקפדנות ועובר על כל דף וכל סעיף באופן מלא ומדוקדק בכל חוזה של לקוחותיי.

הבטחת זכויותכם מול הרשויות

הסדרת הרישום מול הרשויות הרלוונטיות כגון רישום זכויות בלשכת רישום המקרקעין

בדיקה ותכנון מס בעסקאות נדל"ן

כבר בתחילת התהליך תבוצע בדיקת המיסים שתדרשו לשלם עקב עסקת הנדל"ן, במטרה ליצור לכם וודאות לגבי עלויות צפויות ובהתאם לצורך ולבצע תכנון מס נכון.

התייחסות לכל הגורמים – בלי הפתעות בהמשך הדרך

כאשר אני מציע הצעת מחיר לליווי בתהליך קניית דירה או מכירה של דירה, ההצעה כוללת את כל הטיפול הנדרש. לא קרה שביקשתי תשלום נוסף בשל בדיקה נוספת או הליך שלא נלקח בחשבון.

מהם תפקידיו של עורך דין מקרקעין ?

ייעוץ ללקוחות

אחד מהתפקידים העיקריים של עורך דין מקרקעין היא לייעץ ללקוחות בכל היבטי דיני המקרקעין. זה כולל מתן הכוונה וייעוץ משפטי בנושאים כגון עסקאות לרכישה או מכירת נכסים, ייעוד ושימוש בקרקע, מיסוי מקרקעין ומימון.

עריכת חוזים

עורכי דין בתחום המקרקעין אחראים על עריכת חוזים ובחינת חוזים הקשורים למכירה, רכישה או השכרה של מקרקעין

ביצוע בדיקת נאותות

עורכי דין מקרקעין עורכים בדיקת נאותות בשם הלקוחות על מנת לוודא כי כל הדרישות המשפטיות מולאו וכי אין בעיות  שעלולות להשפיע על העסקה. זה כולל עריכת בדיקות רכוש ובדיקת שעבודים.

ניהול משא ומתן

ורכי דין מקרקעין מנהלים משא ומתן על עסקאות בשם הלקוחות, תוך הקפדה על הגנה על האינטרסים שלהם לאורך כל העסקה.

טיפול בסגירה

עורכי דין מקרקעין אחראים על הטיפול בסגירת עסקת מקרקעין. זה כולל הכנת המסמכים הדרושים, הבטחה שכל הדרישות החוקיות מולאו וחלוקת כספים לגורמים המתאימים.

על מנת לדעת אם הנכם זכאים ליהנות מפטור/פטור חלקי וממדרגות מס רכישה החלים על דירה יחידה, יש לוודא כי הנכם עומדים בתנאים הקבועים בחוק כפי שיפורטו בהמשך.

עורך דין מקרקעין בכפר סבא

תומר חג’בי

אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין בכפר סבא שילווה אתכם בעת קנייה או מכירה של דירה, הגעתם למקום הנכון

רוצים שקט נפשי במקרקעין ?

תומר ח'גבי - עורך דין מקרקעין

שאלות נפוצות בנושא ליווי משפטי בקנייה או רכישה של דירה ועניין מקרקעין

האם אני צריך עורך דין מקרקעין בקנייה או מכירה של נכס?

עסקאות מקרקעין כוללות קנייה ומכירה של דירה, נדל"ן מסחרי, עסקאות פינוי בינוי ועוד. הנושאים רחבים וחשובים ודרושה הבנה, ידע וניסיון בכדי להימנע מטעויות שיכולות להתברר כיקרות מאוד.
לרובנו, עסקת הנדל"ן היא העסקה הגדולה ביותר שנעשה. לכן חשוב לבחור עורך דין בעל ניסיון ומקצועיות בתחום הנדל"ן.

איך בוחרים עו"ד נדל"ן שטוב עבורכם?

כיוון שעסקת נדל"ן היא עסקה גדולה ומורכבת שתלווה אתכם בדרך כלל שנים רבות של התחייבויות כספיות, רצוי שלא תתפשרו על הליווי המשפטי ותבחרו עו"ד נדל"ן מתאים עבורכם. אתם צריכים לחשוב ולהרגיש שאתם מלווים באופן מקצועי ובטוח לשביעות רצונכם.


לכן חשוב שתפגשו עם עורך דין שאתם שוקלים שייצג אתכם ותראו ניסיון מתאים בעסקאות מקרקעין, וודאו שהתקשורת שלכם מולו ברורה ונוחה. זהו היועץ שלכם, הנציג שלכם ואתם צריכים לוודא שאתם מרגישים איתו נוח.

מהו שכר הטרחה המקובל של עו"ד מקרקעין?

שכר הטרחה של עו"ד מקרקעין תלוי בדרך כלל בשווי העסקה וברמת המורכבות שלה. המורכבות תלויה הן בסוג העסקה, במאפייני המוכר/קונה ובנכס עצמו.

בסוג העסקה: רכישת דירה מקבלן בדרך כלל מורכבת יותר מרכישת דירה יד 2 וכוללת נספחים רבים והסכמים מורחבים בעלי 40 עמודים ויותר עם סעיפים המחייבים התייחסות מעמיקה לכל סעיף .

במאפייני המוכר/קונה: הסטטוס האישי ומכסת הנכסים של המוכר/קונה יכולה להשפיע על החבות במס ועל הצורך בתכנון מוקדם ובהתאם לצורך בתכנון מס נכון.

בנכס עצמו: למשל אופן הרישום הנוכחי, חריגות בנייה והיתרים וכדומה.

אתם יכולים להשאיר פרטים ואצור קשר

* הפרטיות שלכם חשובה. המידע לא מועבר הלאה.

זוהי זכות ואחרויות ללוות משפחות בתהליך משמעותי וחשוב של מכירה או קנייה של דירה

לקוחות מספרים

תומר, אין מספיק מילים כדי להודות לך על הדרך שעברנו איתך. על הסובלנות וההקשבה, על השקיפות שלך לאורך כל הדרך. על העצות, הירידה לפרטים הקטנים והכל בנועם ומקצועיות מן השורה הראשונה

משפחת דהן

…סובלני, גמיש ואכפתי לאורך כל התהליך. הפך את תהליך המכירה והקנייה לקלה ונעימה הרבה יותר.. זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו קונים דירה, אך הפעם זה היה מקצועי ברמה אחרת.

משפחת לביא

האיש מקצועי ויסודי ברמה שלא הכרתי. הגון, ישר, קשוב ותמיד שם בשבילך, כל מה שנישאר בשביל הצלחת העסקה הוא להגיע לחתימה בראש שקט, תודה רבה תומר על הכל

משפחת הלפרין

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם לקראת מכירה או קנייה של נדל"ן

מדרגות מס רכישה 2022

בדף זה הסברים ומידע על מדרגות המס ברכישת דירה. תכנון מס נכון יכול להוביל לחסכון של אלפי ועשרות אלפי שקלים. ובכל מקרה, חשוב שתהיו מוכנים ותקחו בחשבון את העלויות הצפויות.

למידע נוסף »

הליך מכירת דירה או בית

תהליך מכירה של דירה או בית הינו תהליך ארוך המכיל מספר שלבים חשובים. בדף זה אנו סורקים באופן כללי את השלבים השונים ונוגעים בנקודות שחשוב לקחת לתשומת לב במכירת דירה או בית

למידע נוסף »

הסברים בנושא היטל השבחה

בדף זה הסבר מפורט בנושא היטל השבחה. מהו, למה נועד, גובה המס ומידע נוסף.
היטל השבחה הינו תשלום חובה המוטל ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה על בעל נכס במקרה של עלייה בשווי הנכס שלו (השבחה)

למידע נוסף »

ממליצים נוספים

תומר ליווה אותנו בתהליך רכישת דירה. מעבר לזה שהוא עורך דין תותח ונלחם על הזכויות שלנו, הוא בן אדם מקסים עם המון סבלנות ואוזן קשבת לכל הלבטים שהיו לנו בדרך. אין ספק שנמשיך איתו גם בעסקאות נוספות.

משפחת פור

כל עסקת המכירה והקנייה יצאו לפועל בזכות העבודה היסודית והמדוייקת שלך ומי כמוך יודע שזה לא היה פשוט.
שמחים מאד שבחרנו בך וממליצים בחום לכל מי שמחפש עורך דין תותח ורוצה להיות בידיים טובות

משפחת זך

אנחנו מודים לך על הליווי המקצועי, האוזן הקשבת, התמיכה והחיזוק. ליוות אותנו 8 חודשים, בהם הצלחנו לקבל כל "עז" שיכלה לקרות. ואתה שמרת על אופטימיות ומקצועיות, ידעת מה לומר ולעשות בדיוק את הדבר הנכון, בזמן הנכון. היית לנו חצי פסיכולוג וחצי עורך דין. חלק משמעותי מאוד בעסקה הוא בזכותך.

משפחת חיון

המלצה חמה על תומר חג'בי עורך דין , תהליך של מכירה וקנייה של בית זה לא פשוט, אך תומר הוא אדם הגון, קשוב, סבלני, אכפתי שהיה לצידנו לכל אורך הדרך. בלעדיו לא היינו עושים את זה. תודה רבה לך תומר!!

משפחת דביר

מהרגע הראשון הבנו שאנחנו בידיים טובות. אנחנו רוצים להודות לך על הליוו הצמוד והמקצועי, ההקשבה, ההכלה, ההבנה והעצות הטובות. לאורך כל התהליך היית זמין וקשוב לכל שאלה וסוגייה שהועלתה.

משפחת רחמים

אשמח שנדבר. אנא השאירו פרטים ואצור קשר

בדרך כלל אנחנו מנסים לחזור תוך יום עסקים. אם הנושא דחוף, תרגישו חופשי להרים טלפון או לשלוח הודעה בוואטאפ. תודה.

* מידע זה ישאר פרטי וישמש אותי לצרכי תקשורת בלבד