עורך דין מקרקעין בכפר סבא

תומר חג’בי

אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין בכפר סבא שילווה אתכם בעת קנייה או מכירה של דירה, הגעתם למקום הנכון

רוצים שקט נפשי במקרקעין ?

תומר ח'גבי - עורך דין מקרקעין

היתרונות שאתם מקבלים בעבודה איתי

מומחיות במקרקעין ובנדל”ן

מכירה או קנייה של דירה, היא עסקה גדולה ולכן חשוב שעורך דין מקרקעין מנוסה, מקצועי וקפדן ילווה אתכם ויבטיח את זכויותכם ואת ההגנות הדרושות לכם בעסקת נדל”ן.
אני מבצע את התהליך בצורה יסודית ובטוחה הנשענת על ניסיון רב.

שירות VIP לכל הלקוחות

חלק מ “האני מאמין” שלי הוא שירות לקוחות שיאפשר לכם לעבור את התהליך בצורה נוחה ובהירה ובשקט נפשי. אתם תהנו מתקשורת ישירה וזמינות גבוהה, עדכונים והסברים וליווי צמוד, מקצועי ואדיב לאורך תהליך הקנייה או המכירה של הנכס שלכם.

רישום זכויות מול  הרשויות

הסדרת הרישום של העסקה מול הרשויות הרלוונטיות הינה שלב חשוב בכל עסקת מקרקעין ויש להקפיד לביצוע מלא וקבלת אישורים מתאימים.

בדיקה ותכנון מס בעסקאות מקרקעין

בין אם אתם מוכרים דירה או רוכשים דירה, העסקה שתבצעו כרוכה בתשלומי מיסים ואגרות שיכולות להיות משמעותיות, לכן אני מקפיד כבר בתחילת התהליך לבצע בדיקת מיסוי במטרה ליצור לכם וודאות לגבי עלויות צפויות ובהתאם לצורך לבצע תכנון מס נכון.

זוהי זכות ואחרויות ללוות משפחות בתהליך משמעותי וחשוב של מכירה או קנייה של דירה

לקוחות מספרים

תומר, אין מספיק מילים כדי להודות לך על הדרך שעברנו איתך. על הסובלנות וההקשבה, על השקיפות שלך לאורך כל הדרך. על העצות, הירידה לפרטים הקטנים והכל בנועם ומקצועיות מן השורה הראשונה

משפחת דהן

…סובלני, גמיש ואכפתי לאורך כל התהליך. הפך את תהליך המכירה והקנייה לקלה ונעימה הרבה יותר.. זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו קונים דירה, אך הפעם זה היה מקצועי ברמה אחרת.

משפחת לביא

האיש מקצועי ויסודי ברמה שלא הכרתי. הגון, ישר, קשוב ותמיד שם בשבילך, כל מה שנישאר בשביל הצלחת העסקה הוא להגיע לחתימה בראש שקט, תודה רבה תומר על הכל

משפחת הלפרין

אתם יכולים להשאיר פרטים ואצור קשר

* הפרטיות שלכם חשובה. המידע לא מועבר הלאה.

השירותים שהמשרד המספק

תהליך קניית דירה הינו תהליך מורכב ולכן חשוב להקפיד על הליך תקין ונטרול סיכונים כגון הבטחת הכספים כמו כן הגנות משפטיות בפני תביעות

על מנת ליצור עבורכם בהירות בתהליך המכירה, ריכזתי במדריך זה את הפעולות החשובות שיש לבצע מיד לאחר קבלת ההחלטה למכור את הדירה או הבית

בין אם אתם מוכרים דירה או רוכשים דירה, העסקה שתבצעו כרוכה בתשלומי מיסים ואגרות. ליווי משפטי טוב של עורך דין מקרקעין , ותכנון מס נכון, עשוי לחסוך לכם כספים רבים

ממליצים נוספים

תומר ליווה אותנו בתהליך רכישת דירה. מעבר לזה שהוא עורך דין תותח ונלחם על הזכויות שלנו, הוא בן אדם מקסים עם המון סבלנות ואוזן קשבת לכל הלבטים שהיו לנו בדרך. אין ספק שנמשיך איתו גם בעסקאות נוספות.

משפחת פור

כל עסקת המכירה והקנייה יצאו לפועל בזכות העבודה היסודית והמדוייקת שלך ומי כמוך יודע שזה לא היה פשוט.
שמחים מאד שבחרנו בך וממליצים בחום לכל מי שמחפש עורך דין תותח ורוצה להיות בידיים טובות

משפחת זך

אנחנו מודים לך על הליווי המקצועי, האוזן הקשבת, התמיכה והחיזוק. ליוות אותנו 8 חודשים, בהם הצלחנו לקבל כל "עז" שיכלה לקרות. ואתה שמרת על אופטימיות ומקצועיות, ידעת מה לומר ולעשות בדיוק את הדבר הנכון, בזמן הנכון. היית לנו חצי פסיכולוג וחצי עורך דין. חלק משמעותי מאוד בעסקה הוא בזכותך.

משפחת חיון

המלצה חמה על תומר חג'בי עורך דין , תהליך של מכירה וקנייה של בית זה לא פשוט, אך תומר הוא אדם הגון, קשוב, סבלני, אכפתי שהיה לצידנו לכל אורך הדרך. בלעדיו לא היינו עושים את זה. תודה רבה לך תומר!!

משפחת דביר

מהרגע הראשון הבנו שאנחנו בידיים טובות. אנחנו רוצים להודות לך על הליוו הצמוד והמקצועי, ההקשבה, ההכלה, ההבנה והעצות הטובות. לאורך כל התהליך היית זמין וקשוב לכל שאלה וסוגייה שהועלתה.

משפחת רחמים